Domov > Víno > Katalóg vín

Katalóg vín

127 záznamov

Alibernet 2012

Víno má sýtu rubínovú farbu, vôňa kombinuje tóny kôstkového ovocia, černíc a jemnej makovice, s ušľachtilou vôňou dreva. Chuť vína pôsobí mohutným dojmom, je príjemne korenistá, s tónmi šťavnatého ovocia a čokolády, v závere podporená pevnou tanínovou štruktúrou, ktorá je typickým znakom odrody. Víno vyzrievalo 12 mesiacov v barikových sudoch.

Aurelius 2013

Víno má príťažlivú jantárovo-zlatú farbu. K výraznej cukornatosti (32°NM) a vábivej vôni nám pomohla ušľachtilá pleseň botrytída. V ovocno-florálnej vôni dominuje marhuľa a hruška. V chuti prekvapí príjemná sladkosť pripomínajúca agátový med a pikantné kyseliny. Doporučujeme podávať vychladené na 8°C k múčnikom, ovocnej bublanine, či syrom s modrou plesňou.

Bouvierovo hrozno 2013

Krásna elegantná vôňa jemne pokosenej trávy sa láska s nádhernou jemne korenistou chuťou. Krásne víno, ktoré poteší každého milovníka vína.

Cabernet Sauvignon 2013

Víno lososovej farby, aromatika svieža, ovocná, tvorená tónmi lesných jahôd, malín a ríbezlí.
Chuť vína je svieža, ovocná, podporená pikantnou, dobre zladenou kyselinkou.

Cabernet Sauvignon 2013

Vôňa vína je plná lesných malín a jahôd s červeno ríbezľovým záverom. Chuť je výrazne svieža s pikantnými kyselinkami, jogurtovo - malinová so sladkou jahodou v koncovke.

Cabernet Sauvignon 2013

Príjemné svieže víno s jemnou ovocnou chuťou. Harmóniou chutí a vôní uspokojí najnáročnejších milovníkov ružových vín.
Teplota podávania 8 - 12°C.

Cabernet Sauvignon 2013

Biely z modrého, farba je sýtejšia, s jemným odtieňom do jantárova. Vo vôni dominuje žihľava, broskyne a egreše, víno vo vôni je šťavňato - ovocné, kopírujúce aromatické vnemy, podchladené v orosenej fľaši je ideálnym partnerom na letné poobedia až neskoré večere.

Cabernet Sauvignon 2013

Elegantné víno hutnej granátovo karmínovej farby. Výrazná vôňa zrelých čiernych ríbezlí je podporená
jemnou vanilkou. Perzistentná čokoládová chuť? zaujme harmóniou kyselín, príjemným tanínom, ľahkým
dymovým tónom, ktoré vyčaria nenapodobiteľný chuťový zážitok.

Cabernet Sauvignon 2012

Pestuje sa po celom svete, má typickú chuť po čiernych ríbezliach a postupným vyzrievaním v ňom rozoznáme výraznejšiu chuť zmesi bobuľovitého ovocia. Najlepšie zrie v dubových barikových sudoch.