Domov > Víno > Katalóg vín

Katalóg vín

147 záznamov

Alibernet 2012

Víno má sýtu rubínovú farbu, vôňa kombinuje tóny kôstkového ovocia, černíc a jemnej makovice, s ušľachtilou vôňou dreva. Chuť vína pôsobí mohutným dojmom, je príjemne korenistá, s tónmi šťavnatého ovocia a čokolády, v závere podporená pevnou tanínovou štruktúrou, ktorá je typickým znakom odrody. Víno vyzrievalo 12 mesiacov v barikových sudoch.

ANDREJKA 2014 rosé L-02 02.12.2014

Nežné, krehké, šťavnaté víno nemôže mať tvrdý názov. Preto ANDREJKA! Odroda čisté André, 100%. Plné drobného bobuľového ovocia. A vášne. Možno sa dnes zaľúbite...
Cena: od 8,00 do 12,00 €PD Mojmírovce Vinica

Aurelius 2013

Víno má príťažlivú jantárovo-zlatú farbu. K výraznej cukornatosti (32°NM) a vábivej vôni nám pomohla ušľachtilá pleseň botrytída. V ovocno-florálnej vôni dominuje marhuľa a hruška. V chuti prekvapí príjemná sladkosť pripomínajúca agátový med a pikantné kyseliny. Doporučujeme podávať vychladené na 8°C k múčnikom, ovocnej bublanine, či syrom s modrou plesňou.

Bouvierovo hrozno 2013

Krásna elegantná vôňa jemne pokosenej trávy sa láska s nádhernou jemne korenistou chuťou. Krásne víno, ktoré poteší každého milovníka vína.

Cabernet Sauvignon 2013

Víno lososovej farby, aromatika svieža, ovocná, tvorená tónmi lesných jahôd, malín a ríbezlí.
Chuť vína je svieža, ovocná, podporená pikantnou, dobre zladenou kyselinkou.

Cabernet Sauvignon 2013

Vôňa vína je plná lesných malín a jahôd s červeno ríbezľovým záverom. Chuť je výrazne svieža s pikantnými kyselinkami, jogurtovo - malinová so sladkou jahodou v koncovke.

Cabernet Sauvignon 2013

Príjemné svieže víno s jemnou ovocnou chuťou. Harmóniou chutí a vôní uspokojí najnáročnejších milovníkov ružových vín.
Teplota podávania 8 - 12°C.